Κυριακή 23 Οκτωβρίου 2016

Μ.Αλέξανδρος Όρμας 0 - 3 Άρης Λουτρακίου Δείτε φάσεις και τα γκολ μόνο από το Pozar News.gr

Υπέροχο αγώνα παρακολούθησαν  Σαββάτο  απόγευμα στο γήπεδο της Όρμας όσοι φίλαθλοι  βρέθηκαν στο γήπεδο

.Το Λουτράκι από την αρχή του παιχνιδιού , έδειξε ότι δεν πήγε  στην Όρμα για επίσκεψη .Είχε πάθος και θράσος καθ' όλη  την διάρκεια του αγώνα κι έτσι στο πρώτο ημίχρονο κατάφερε να προηγηθεί με 0-1 .Από την άλλη οι γηπεδούχοι παίκτες σημάδευαν τα δοκάρια του ΄Αρη Λουτρακίου
.Με την έναρξη του  δευτέρου ημιχρόνου η Όρμα είχε δοκάρι με τον Σαμαρά κι όταν χάνεις ευκαιρίες , ο νόμος του ποδοσφαίρου σε τιμωρεί .Έτσι στα αμέσως επόμενα πέντε λεπτά ήρθε το δεύτερο τέρμα των φιλοξενούμενων κι έγινε το σκορ 0-2  . Από εκεί και πέρα οι ποδοσφαιριστές της φιλοξενούμενης ομάδας δεν περπατούσαν αλλά πετούσαν , με αποτέλεσμα να πετύχουν και τρίτο τέρμα  διαμορφώνοντας το τελικό σκορ του αγώνα  Μ.Αλέξανδρος Όρμας  0 - 3 Άρης Λουτρακίου  .